środa, 7 września 2022

Piknik w Parku Księżniczki Antoinette + więcej

W sobotę, 3 września 2022 r., w Parku Księżniczki Antoinette w Monako odbył się rodzinny piknik, w którym wzięła udział rodzina książęca. 

Tego samego dnia, przed południem, księżna Charlene dodała na swój Instagram zdjęcia bliźniąt. W opisie poinformowała, że księżniczka Gabriella obcięła włosy sobie i bratu.


W poniedziałek, 5 września, książę Jacques i księżniczka Gabriella powrócili po wakacjach do szkoły.W sierpniu książę Albert, książę Jacques i księżniczka Gabriella odwiedzili Park Asterixa w Plailly, we Francji.


Jakiś czas temu księżna Charlene udzieliła krótkiego wywiadu, w którym odpowiedziała na dość popularne ostatnio pytania. Oto kilka cytatów:

"Czuję się znacznie silniejsza fizycznie. Droga była długa, trudna i bolesna. Nie chcę pędzić przed siebie zbyt szybko, ale dziś jestem znacznie spokojniejsza."

"Bardzo ważne jest, byśmy wspierali wszystkie projekty i inicjatywy bliskie naszym sercom, niezależnie od tego, czy są to fundacje, czy Monegaski Czerwony Krzyż, czy dobro naszych dzieci i starszych. Świat jest bardzo kruchy, należy troszczyć się na niego nawet najdrobniejszymi inicjatywami."

"Nie pozwólmy, by głód miał ostatnie słowo. Jedzenie ma kluczowe znaczenie dla rozwoju mózgu dzieci w wieku od jednego do sześciu lat. Celem jest zapewnienie im prawa i możliwości zdrowego dorastania."

"Moje codzienne życie kręci się wokół moich dzieci. W wakacje były bardzo zajęte swoimi zajęciami, takimi jak: żeglarstwo, kursy dotyczące środowiska morskiego, miały także pierwszy kontakt z nurkowaniem i ratownictwem morskim."

"Mój rok jest pełny i uporządkowany. Jestem całkowicie oddana moim obecnym i przyszłym osobistym projektom, ale także potrzebom moich dzieci."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.