piątek, 17 czerwca 2022

Aktualizacja: Otwarcie Festiwalu Telewizyjnego w Monako 2022

Dziś wieczorem książę Albert II i księżna Charlene otworzyli kolejną edycję Festiwalu Telewizyjnego w Monako.Festiwal miał swoją premierę w 1961 roku. Na pomysł jego zorganizowania wpadł wówczas książę Rainier III. Jego celem była promocja sztuki w służbie pokojowi i porozumieniu międzyludzkiemu.


Festiwalowy tydzień zawsze pełen jest spotkań z gwiazdami, paneli dyskusyjnych i premier. Ostatniego dnia wręczane są Złote Nimfy - nagrody telewizyjne, przyznawane w kilku kategoriach. Oprócz nich, wręcza się też nagrody specjalne, np. Nagroda Czerwonego Krzyża Monako, czy AMADE i najważniejszą: Nagrodę Księcia Rainiera. 


2 komentarze:

  1. I saw a head shot of this dress and thought Charlene looked very nice. Then, I saw the entire dress and I'm sorry, Charlene, but this is bonkers! It doesn't show off her fantastic figure! But, it gives a fun vibe and is definitely not run of the mill!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mimo ,że ta suknia nie podkreśla figury Charlene, to jest bardzo oryginalna. Piękny kolor i ciekawy dół.
    Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.