niedziela, 29 maja 2022

Para książęca na kwalifikacjach do Grand Prix Monaco

Wczoraj po południu książę Albert, księżna Charlene, Andrea Casiraghi z synkiem Sashą, Louis i Marie Ducruet oraz księżniczka Alexandra z chłopakiem Benem pojawili się na kwalifikacjach do Grand Prix Monaco 2022, które odbyły się na Circuit de Monaco w Monte Carlo.


Grand Prix Monaco to historyczne już wyścigi Formuły 1 odbywające się każdego roku pod koniec maja. Dziś ma miejsce uroczysty finał. O godzinie 13:00 rozpocznie się parada kierowców, o 14:44 zostanie odegrany hymn Monako i punktualnie o 15:00 rozpocznie się wyścig. Jeśli chcielibyście przypomnieć sobie jak wyglądał ten dzień w ciągu kilku ostatnich lat, to zapraszam tutaj: 2021 2019 2018


Księżna Charlene miała na sobie tunikę projektu Akris. Alexandra wystąpiła w sukience projektu Batsheva.


Grand Prix Monaco wiąże się z wieloma wydarzeniami towarzyszącymi, nie tylko na torze wyścigowym. Dzień przed finałem, para książęca organizuje przyjęcie koktajlowe w ogrodach Pałacu Książęcego. W sobotę lub w niedzielę (dzień finału), Albert i Charlene spotykają się z niepełnosprawnymi mieszkańcami Monako, a później - księżna odwiedza oddział położniczy Szpitala im. Księżnej Grace w Monako i wręcza prezenty mamom z okazji ich święta. W Monako Dzień Matki przypada dokładnie dzisiaj, czyli 29 maja. 
Wieczorem, po finale odbywa się uroczysta gala. 
Post z Grand Prix Monaco i imprez towarzyszących zostanie opublikowany jutro lub jeszcze dzisiaj późnym wieczorem, w zależności od tego, kiedy Pałac podzieli się z nami fotografiami. Zapraszam.

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię styl księżnej Charlene. Jest piękną kobietą i posiada ciekawa osobowość. Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Księżna wyglądały pięknie. Cieszy się , że dobrze się czuje i życzę wielu cudownych chwil z dziećmi i mężem.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.