piątek, 27 maja 2022

Monte Carlo Fashion Week+więcej

24 maja księżna Charlene i księżniczka Gabriella wzięły udział w ceremonii wręczenia nagród podczas 10. edycji Monte Carlo Fashion Week 2022, która miała miejsce w Operze w Monako. 

Insagram/hshprincesscharlene

Przed uroczystością, księżna dodała na Instagram zdjęcie z córeczką, które podpisała: "Podobała mi się każda chwila, kiedy przygotowywałam moją Księżniczkę do jej pierwszego oficjalnego wydarzenia. Nie możemy doczekać się wspaniałego wieczoru na rozdaniu nagród modowych."

https://www.newmyroyals.com/

Księżniczka Gabriella wręczyła nagrodę Monte Carlo Fashion Week 2022 Abdulowi Al-Romaizanowi. Tydzień Mody to oficjalne wydarzenie modowe Księstwa, którego patronką jest właśnie księżna Charlene. 

https://www.newmyroyals.com/

https://www.newmyroyals.com/

https://www.newmyroyals.com/

https://www.newmyroyals.com/

https://www.newmyroyals.com/

Księżna zdradziła w wywiadzie, że Gabriella bardzo chciała być częścią tego wydarzenia. "Jak wszystkie małe dziewczynki w jej wieku, Gabriella uwielbia sukienki księżniczek, przymierzanie ubrań, czesanie włosów i malowanie. Ma swój własny styl. Lubię ją zachęcać do posiadania własnej osobowości. Nie była zestresowana obecnością na scenie, wręcz chciała dać przedstawienie." Przy okazji księżna wyjawiła, że podczas tegorocznego Grand Prix Monaco, którego finał już w tę niedzielę, książę Jacques na chwilę zostanie pilotem i okrąży tor wyścigowy z księciem Albertem. Honorowe okrążenie to okrążenie toru na niskiej prędkości po zwycięstwie w zawodach, jest wykonywane przez zwycięzcę zawodów, który w ten sposób dziękuje publiczności, często też macha flagą swojego kraju. "To dla nas wielka duma" - dodała Charlene.

https://www.newmyroyals.com/

Księżna została również zapytana o swój stan zdrowia i plotki, z którymi musi się zmagać. Odpowiedziała: "Przykro mi, że niektóre media rozpowszechniają takie pogłoski o moim życiu, moim związku. Albert bardzo mi pomagał. Rozmawialiśmy o tych złośliwych artykułach. Zrobił wszystko co mógł, by ochronić mnie i dzieci. Mój stan zdrowia wciąż jest kruchy, nie chcę pędzić tak szybko. Moja droga była bardzo długa, trudna i bolesna, chociaż teraz jestem spokojniejsza. Będąc poza Monako, otrzymałam wiele pozytywnych i ciepłych wiadomości, pełnych wsparcia, bardzo to doceniam." 

https://www.newmyroyals.com/

*****
W tym samym czasie, książę Albert i książę Jacques pojawili się na 29. charytatywnym meczu piłki nożnej, który miał miejsce na Stadionie Ludwika II w Monako. W meczu zagrały znane osobowości ze świata sportu i mediów.

www.parismatch.com

www.parismatch.com

www.parismatch.com

www.parismatch.com

2 komentarze:

  1. Mama i córka miały wspaniałe, wspólne wyjście.

    OdpowiedzUsuń
  2. Księżna Charlene wygląda pięknie i jak zwykle z klasą. Księżniczka Gabriela urocza i pełna wdzięku. Gratulacje dla mamy i córki. Niech te zdjęcia przekonają prasę, która ciągle publikuje wizerunek "smutnej księżnej"

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.