piątek, 6 maja 2022

Monaco E-Prix 2022 + więcej

W sobotę, 30 kwietnia, książę Albert, księżna Charlene, książę Jacques i księżniczka Gabriella pojawili się na finale Monaco E-Prix 2022. Było to pierwsze publiczne wystąpienie księżnej od piętnastu miesięcy. 


Po zakończony wyścigu książę Albert i książę Jacques wręczyli nagrodę zwycięzcy - Stoffel'owi Vandoorne. Laureata drugiego miejsca nagrodziła księżna Charlene i księżniczka Gabriella. Na zdobywcę trzeciego miejsca również czekał puchar, który został mu przekazany przez Louis'a Ducruet. 

5 maja księżna Caroline, Charlotte Casiraghi i Dimitri Rassam, Tatiana Santo Domingo, Andrea Casiraghi z córeczką Indią oraz Pauline Ducruet pojawili się na pokazie Chanel.


24 kwietnia Beatrice Boromeo i Pierre Casiraghi pojawili się na pokazie Diora w Wenecji.Druga część aktualności pojawi się na blogu w sobotę. Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.