wtorek, 31 maja 2022

Grand Prix Monaco 2022

W niedzielę 29 maja odbył się wielki finał wyścigu Formuły 1 - Grand Prix Monaco 2022. Pojawili się na nim: książę Albert II i księżna Charlene, książę Jacques, księżniczka Gabriella, Andrea Casiraghi i Tatiana Santo Domingo z dziećmi: Sashą, Indią i Max'em, Charlotte Casiraghi z synem Raphaelem, Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo z synem Francesco, księżniczka Alexandra z chłopakiem, Louis i Marie Ducruet oraz Camille Gottlieb. Nie zabrakło też braci księżnej Charlene: Garetha i Seana z żonami.

Zwycięzcą wyścigu został Sergio Perez.
Stroje pań:

Księżna Charlene - kombinezon: Terrence Bray, buty: Dolce&Gabbana

Księżniczka Gabriella - Dolce&Gabbana

Tatiana Santo Domingo - torebka: Glorinha Paranagua

Charlotte Casiraghi - sukienka i torebka: Chanel

Księżniczka Alexandra - sukienka: HVN Laura Gathered, buty: Fabrizio Viti

W sobotę para książęca spotkała się ze starszymi i niepełnosprawnymi mieszkańcami Monako. Wręczyła im drobne upominki. Albert i Charlene mieli okazję porozmawiać z każdym ze zgromadzonych, zrobić wspólne zdjęcie, a nawet rozdać autografy. Później, para książęca spotkała się z wolontariuszami pracującymi podczas Grand Prix, a następnie oglądała kwalifikacje, o czym więcej napisałam tutaj

Niestety w tym roku Pałac nie opublikował zbyt wiele zdjęć. Gdyby pojawiło się coś nowego, post zostanie zaktualizowany.


2 komentarze:

  1. It is so good to see Princess Charlene back with the family. She looked beautiful in both outfits! I pray she continues to heal. And look at all those little boys! I bet they have a blast playing together. Gabrielle and Tatiana's/Andrea's little girl may feel a bit outnumbered!

    OdpowiedzUsuń
  2. Księżna Charlene w niebieskim kombinezonie prezentowała się przepięknie. Wielkie brawa za strój, fryzurę, makijaż i piękny uśmiech. Gabriella i Jacques z pełnym zaangażowaniem wypełnieją swoje obowiązki nie tracąc przy tym wdzięku związanego ze swoim wiekiem. Widać naturalność w ich zachowaniu. Piękną rodzinę ma książę Albert i życzę im szczęścia i zdrowia.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.