poniedziałek, 22 listopada 2021

Otwarcie wystawy w Monako + więcej

18 października, w Hotel de Paris w Monte Carlo, księżna Caroline uroczyście otworzyła wystawę biżuterii A.E Kochert. Marka powstała w 1814 roku i jest zarządzana przez braci: Christopha, Wolfganga i Floriana, którzy są szóstym pokoleniem prowadzącym firmę. 

https://www.newmyroyals.com/


Księżna wystąpiła w dwuczęściowym stroju Chanel.

https://www.newmyroyals.com/
***
1 listopada książę Albert został mianowany na honorowego prezesa Union Internationale Motonatique (UIM). Do 2023 roku organizacja chce stworzyć pierwszą serię wyścigów łodzi elektrycznych (E1) zamiast tradycyjnych wyścigów łodzi silnikowych. Ma to na celu zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i ochronę środowiska.
***
Jakiś czas temu książę Albert udzielił wywiadu Monaco Matin, w którym wspominał o sytuacji zdrowotnej księżnej Charlene (więcej na ten temat napisałam TUTAJ). Monarcha zdradził, że w związku z nieprzewidywalnością pandemii, wspólnie z Charlene zdecydowali, by Jacques i Gabriella uczyli się w pałacu. Zorganizowano tam niewielką salę lekcyjną, w której bliźnięta i czworo innych uczniów realizują swój program pod nadzorem nauczyciela, który uczy w ich szkole. Dzieci chodzą do placówki tylko na zajęcia sportowe, takie jak np. pływanie. 
***
13 listopada książę Albert, księżniczka Stephanie, Louis i Marie Ducruet oraz Camille Gottlieb odwiedzili Expo 2020 w Dubaju. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.