sobota, 27 listopada 2021

Gabriella i Jacques posadzili drzewo + więcej

W środę książę Jacques i księżniczka Gabriella pojawili się w ogrodach Kasyna w Monako. By uczcić stulecie istnienia klubu Soroptimist, bliźnięta wspólnie z tatą, zasadziły południowoafrykańskie drzewko - jakarandę. Dołączyli do nich koledzy z klasy oraz uczniowie szkoły im. św. Karola.










***
26 listopada księżna Caroline otworzyła wystawę Dremblings w Villa Paloma. Wystawa prezentuje współczesne dzieła nabyte przez Muzeum Narodowe w Monako w ciągu ostatnich dziesięciu lat. 


***
Pojawiła się również nowa sesja Charlotte dla Chanel...





zdjęcia: CHANEL, newsmyroyald.com

2 komentarze:

  1. Bliźniaki wydają się już bardzo wysokie.
    Charlotte najlepiej w takich klasycznych stylizacjach.

    OdpowiedzUsuń
  2. I loved the 10 little shovels for the children to help plant the tree! It was nice to Jacques with his arm around Gabriella for a change. They are blessed to have each other. I hope they are doing well and get to visit and talk to their mother often. My prayers continue to be for Charlene to have a complete recovery of everything she is dealing with at the moment. Charlotte looks beautiful in these very tailored styles.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.