niedziela, 10 października 2021

Charlene przeszła ostatnią operację+ więcej

W piątek, 8 października, księżna Charlene przeszła operację w znieczuleniu ogólnym - ostatnią już przed powrotem do Monako. Książę Albert wyjawił, że jego żona czuje się lepiej, ale cała hospitalizacja 'była dla niej bardzo trudna z powodu innych problemów, które ją dotknęły'. Wyjaśnił też, że niedługo muszą jeszcze odbyć rozmowę z lekarzami. Nie wiadomo dokładnie kiedy Charlene wróci do domu.


Kilka dni wcześniej księżna spotkała się z królem Misuzulu.


Jakiś czas temu opublikowano fotografię monety z wizerunkiem pary książęcej, wybite z okazji ich 10. rocznicy ślubu. Monety mają nominał 2 euro. Wyprodukowano 15.000 egzemplarzy, które rozeszły się jednego dnia. 


8 października książę Albert i księżna Caroline byli gospodarzami podczas ceremonii zmiany dowództwa brygady przeciwpożarowej w Monako. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Pałacu Książęcego, przy akompaniamencie Orkiestry Carabinieri. Pułkownik Norbert Fassiaux przekazał dowództwo  komandorowi Maxime'owi Yvrardowi. Uroczystość zakończyła się przyjęciem w ogrodach Pałacu Książęcego, w obecności księcia, księżnej i kilku zaproszonych gości.
5 października Charlotte Casiraghi oglądała pokaz Chanel wiosna-lato 2022.
W tym tygodniu książę Albert i przedstawiciele rządu podpisali umowę, w której książę 'zrealizował' swoją obietnicę, a mianowicie przekazał 3 miliony euro francuskim gminom, poszkodowanym przez huragan Alex.


9 października książę Albert, w obecności księcia Jeana Christophe 'a Napoleona, odsłonił popiersie cesarzowej Eugenie. Ta krótka ceremonia była częścią podwójnej rocznicy: stulecia śmierci żony Napoleona III (1920) i księcia Alberta I z Monako (1922). Popiersie znajduje się w ogrodach nad Fortem Antoine. Lokalizację wybrano tak, by spojrzenie cesarzowej było skierowane na Cape Martin, gdzie znajduje się Willa Cyrnos, do której lubiła przyjeżdżać.


6 komentarzy:

 1. Miałaś napisać ''stulecie śmierci'', napisałaś ''stulecie zaginięcia''.

  OdpowiedzUsuń
 2. Charlene bardzo wychudła, widać to i na twarzy, i na dłoniach. Tyle miesięcy z dala od dzieci i tyle operacji. Mam nadzieję, że niedługo uda jej się wrócić do domu. B.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Charlene, aby ta operacja była już naprawdę ostatnią i żeby mogła jak najszybciej wrócić do domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam, że Charlene nigdy nie wróci do Monako...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czemu nie podają na, co choruje. Innymi się interesują działają na rzecz innych, a swoje choroby przemilczają. Tylko Mette Marrit miała odwagę powiedzieć, co jej jest.

  Karolina pełni wspaniale obowiązki "pierwszej damy" Monaco

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za Charlene mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia i swojej rodziny

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.