niedziela, 25 lipca 2021

Fight Aids Monaco Gala + więcej

24 lipca 2021 księżniczka Stephanie po raz kolejny przewodniczyła Gali Fight Aids Monaco - stowarzyszenia, które założyła i którego jest prezesem. Towarzyszyły jej dzieci: Louis i Marie Ducruet, Pauline Ducruet z chłopakiem - Maxime Giaccardim oraz Camille Gottlieb z przyjacielem - Medy'm Anthonym. Gala odbyła się w Klubie Sportowym w Monako.

newsmyroyals.com


Podczas gali ogłoszono nowe inicjatywy, jakich stowarzyszenie podejmie się w najbliższym czasie. Jednym z punktów programu była aukcja charytatywna, w której wystawiono np. ubrania z kolekcji Alter, marki stworzonej przez Pauline Ducruet. Więcej na temat Fight Aids Monaco znajdziecie w moim poście TUTAJ

newsmyroyals.com


newsmyroyals.com


newsmyroyals.com


newsmyroyals.com


newsmyroyals.com

Wcześniej księżniczka udzieliła wywiadu, w którym opowiadała o stowarzyszeniu. Powiedziała tam m.in: "Oprócz Monako nikt tak naprawdę nie mówi o HIV. Dlatego jestem bardzo dumna z mojego państwa i Fight Aids Monaco, ponieważ cały czas się trzymamy i kontynuujemy edukację na temat życia z HIV."


***
Beatrice Borromeo i Lucrezia Buccellati wzięły udział w sesji zdjęciowej dla włoskiej marki biżuterii - Buccellati. Kolekcja nosi nazwę "Il Giardino di Buccellati", czyli Ogród Buccellati. Zdjęcia zostały wykonane w Villa Carlotta, znajdującej się w ogrodzie botanicznym nad jeziorem Como we Włoszech. 

***
W piątek, 23 lipca, oficjalnie otwarto Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Książę Albert uczestniczył w ceremonii, a wcześniej pojawił się na spotkaniu przedstawicieli państw, zorganizowanym w Pałacu Imperialnym.

3 komentarze:

 1. Podoba mi się Albert pokazujący wsparcie! :) Nie stoi sztywno, tylko naprawdę jest zaangażowany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. It is great that Stephanie keeps up the AIDS work! Camille looks really good! The jewelry Beatrice is wearing has such nice colors and pretty shapes!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pauline i Marie są chyba w ciąży.
  Beatrice jak zawsze pięknie

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.