sobota, 5 czerwca 2021

AKTUALIZACJA: Rodzina książęca w RPA

Wczoraj po południu, księżna Charlene opublikowała rodzinne zdjęcie, wykonane podczas urodzin jej bratanicy - Aivy Wittstock.

Instagram/hshprincesscharlene

Wygląda na to, że po ostatnich uroczystościach Bożego Ciała (klik), książę Albert, książę Jacques i księżniczka Gabriella przylecieli do Charlene do RPA. Aiva jest córeczką Sean'a, brata księżnej, który wspólnie z rodziną mieszka w Johannesburgu. Drugi brat Char - Gareth - mieszka z rodziną w Monako.

Do zdjęcia, księżna dołączyła krótkie życzenia: "Szczęśliwych 5. urodzin Aiva! Kocham cię, ciocia Charlene".

Dziewczynka zawdzięcza swoje imiona właśnie cioci - to podobno Charlene zaproponowała, żeby nadać jej imiona Aiva Grace. 

Następnego dnia, cała rodzina udała się na sawannę. 5 komentarzy:

 1. Z księżną już chyba o wiele lepiej, skoro ma kontakt z J&G ;)
  Trochę wygląda to jakby Albert poleciał po żonę i aby ściągnąć ją do Monako ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z księżną już chyba o wiele lepiej, skoro ma kontakt z J&G" - można prosić o dokładne wyjaśnienie, o co chodzi? Nie jestem w temacie :(

   Usuń
  2. Z powodu infekcji laryngologicznej, Charlene bardzo długo nie mogła wrócić do Monako. Dlatego nie było jej m.in. podczas Grand Prix Monaco, nie spotkała się z mamami na oddziale położniczym w dniu ich święta itd

   Usuń
 2. Cudownie, że skoro Charlene nie mogła, mąż i dzieci przylecieli do niej. Zrobią sobie wcześniejsze wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie, że rodzina może być znowu razem :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.