piątek, 23 kwietnia 2021

Spotkanie literackie przy Rue Cambon i więcej

6 kwietnia Charlotte Casiraghi wzięła udział w drugim tradycyjnym spotkaniu literackim przy Rue Cambon w Paryżu. Towarzyszyła jej historyk literatury - Fanny Arama i aktorka Lyna Khoudri, która odczytała fragment najnowszej powieści "Fille", autorstwa Camille Laurens, która również pojawiła się na spotkaniu. Pisarka opowiadała o swoim dorobku literackim i roli literatury w życiu każdego człowieka. Relację z pierwszego spotkania znajdziecie TUTAJ
W sieci ukazały się też dwa portrety Charlotte, wykonane przez Martina Colombeta.


 

17 kwietnia na torze w Turffontein odbył się doroczny królewski wyścig, zorganizowany pod patronatem Fundacji księżnej Charlene. Na miejscu obecny był tata Char - Mike Wittstock.18 kwietnia książę Albert pojawił się na finale turnieju Monte Carlo Rolex Masters. Towarzyszyła mu Melanie de Massy, córka baronowej Elizabeth-Anne de Massy. Matka Melanie przez wiele lat była Prezesem Monakijskiej Federacji Tenisowej i Monte Carlo Country Club. 22 kwietnia książę Albert odsłonił popiersie bohatera wojennego - Rene Borghini'ego, który został zamordowany przez niemieckie siły okupacyjne w 1944 roku. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, książę Albert nagrał krótką wiadomość, którą możecie obejrzeć poniżej.

2 komentarze:

  1. Drugie zdjęcie Charlotte jest niewiarygodne - cudowne ujęcie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się - zdjęcie jest bardzo ładne.

      Usuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.