niedziela, 11 kwietnia 2021

Kondolencje rodziny książęcej w związku ze śmiercią księcia Edynburga

9 kwietnia 2021 dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 99 lat odszedł książę Philip. Ta informacja zasmuciła wielu ludzi na całym świecie. Monarchowie z Europy i nie tylko, skierowali do królowej Elizabeth i całej jej rodziny kondolencje. Wśród nich znalazł się również książę Albert II.

"Wasza Wysokość,

Było mi bardzo przykro, gdy tego ranka dowiedziałem się o śmierci twojego ukochanego męża - Jego Królewskiej Wysokości Księcia Philipa, Księcia Edynburga.

Pozwól mi wyrazić tobie, członkom rodziny królewskiej i Brytyjczykom, moje najszczersze kondolencje i głębokie wyrazy współczucia w związku z waszą stratą, w czasie tego wielkiego smutku.

Moja Rodzina dołącza do mnie, przesyłając wam nasze najszczersze wyrazy współczucia i modlitwy."

2 komentarze:

  1. What great pictures of the DoE with Princess Grace! I don't know if this was just a mistake in translation, but shouldn't the Queen of England be addressed as "Your Majesty" and not as "Your Royal Highness?" Charlene is giving the Queen a very deep curtsy!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. It was a translation mistake. In the statement Prince Albert wrote "Your Majesty"

      Usuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.