wtorek, 9 lutego 2021

Prezentacja Monaco Sevens Tournament+więcej

We wtorek, 9 lutego, książę Albert i księżna Charlene przybyli do klubu jachtowego w Monako, by zainaugurować turniej Monaco Sevens. Pełne wydarzenie odbędzie się 19 i 21 czerwca na stadionie Ludwika II w Księstwie. Dwadzieścia cztery drużyny rugby zmierzą się ze sobą. 8 lutego książę Albert, jako Prezes Monakijskiego Czerwonego Krzyża, wręczył Fight Aids Monaco- fundacji księżniczki Stephanie, czek opiewający na kwotę sześciu tysięcy euro. Kwota jest wynikiem zbiórki fundacji, ratusza i Czerwonego Krzyża przy inicjatywie "Światełko na Boże Narodzenie".  Akcja została zainicjowana 4 grudnia minionego roku i miała na celu zebranie funduszy dla samotnych i potrzebujących. 
3 lutego książę Albert wygłosił przemówienie 'Nowy odważny ocean' podczas wirtualnego panelu zorganizowanego przez UNESCO. 

Zdjęcia: Facebook/Palais Princier de Monaco, https://www.newmyroyals.com/

2 komentarze:

  1. Przykro mi to powiedzieć, ale fryzura Charlene wygląda po prostu okropnie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hmm ale już wyrażałaś negatywną opinię o włosach pod wcześniejszym postem o Charlene. Czy to, że jej fryzura jest właśnie taka, oznacza, że teraz pod każdym artykułem będzie "jej fryzura wygląda okropnie"? Niby wcześniej dodałaś "najważniejsze, że jej się podoba" - ale to chyba tylko tak na wszelki wypadek, żeby nikt nie zarzucił ci hejtu, bo to, że widocznie jej się podoba i tak jak widać nie ma znaczenia... Najsmutniejsze, że nawet słowem nie wspomniałaś o wysiłku włożonym przez autorkę w napisanie artykułu czy okazji (zbiórce charytatywnej i inauguracji turnieju). To bardzo próżne podejście :/

      Usuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.