sobota, 21 listopada 2020

Aktualizacja:Nowe zdjęcia z Monako!

19 listopada Monako obchodziło swoje Święto Narodowe. Szczegółową relację z tego dnia znajdziecie: tutaj. Dzisiaj wieczorem księżna Charlene opublikowała nowe fotografie zza kulis, wykonane w dniu święta. Podpisała je słowami: "Jestem taka dumna♥" oraz "Naśladowca♥"


Drugie i trzecie zdjęcie wygląda tak, jak gdyby książę pozował na nim do oficjalnej fotografii. Z tyłu, za tatą skrada się księżniczka Gabriella. czwarte zdjęcie przedstawia obecnego władcę Monako i przyszłego, a na piątym widzimy samego księcia Jacques'a. Bliźnięta w grudniu skończą 6 lat.
Jak podobają Wam się zdjęcia?***
Zazwyczaj 19 listopada, wieczorem, rodzina książęca uczestniczy w gali. W tym roku miało to formę prywatnego koncertu Cecilii Bartoli - włoskiej śpiewaczki. Uczestniczyli w nim: księżna Charlene, książę Albert, księżna Caroline, Tatiana Santo Domingo oraz Andrea Casiraghi. 
Niestety, na razie nigdzie nie udostępniono zdjęć lepszej jakości.


instagram.com/hshprincesscharlene; missnostalgiamc


7 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie zdjęcia zza kulis :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jacques i Gabriella są tacy słodcy :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gabriella figlująca za plecami taty urocza. Jacques trochę stary maleńki, nie musieli tak go ubierać (vide Stefano i Francesco Casiraghi). Caroline jak zazwyczaj klasa, Tatiana OK, Charlene ma sukienkę w której nie tylko wygląda zbyt monumentalnie,ale też nie na tę okazję. To, co dobre do dyskoteki niekoniecznie sprawdza się w operze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To po prostu tradycja. Kiedy książę Albert był małym chłopcem, to na Święto Narodowe również ubierał się w mundur. Ten rok nie był pierwszym razem dla Jacques'a. Rok temu także miał na sobie mundur.

   Usuń
 4. Gabriella córeczką tatusia. Natomiast Jacques w tym mundurze wczuł się w poważną rolę następcy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bliźniaki z Monako jak zwykle urocze już nie mogę się doczekać sesji świątecznej

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.