sobota, 1 sierpnia 2020

Nowe zdjęcie Jacques'a i Gabrielli

Wczoraj wieczorem księżna Charlene opublikowała nowe zdjęcie z wakacji, na którym widzimy księżniczkę Gabrielle i księcia Jacques'a w strojach kąpielowych na plaży. W związku z tym, że Char trenuje do The Crossing: Calvi-MonacoWater Bike Challenge, rodzina spędza wakacje na Korsyce. 

instagram/hshprincesscharlene

Fundacja Księcia Alberta ogłosiła, że Monte Carlo Gala for the Global Ocean odbywająca się jesienią, od teraz nosi nazwę Gali Zdrowia Planetarnego. W dalszym ciągu będą ją wspierać wielkie nazwiska i dalej ma się zajmować ochroną przyrody, ale postanowiła rozszerzyć swoją działalność i wspierać nie tylko morza i oceany, ale też całą planetę. Tegoroczna gala ma się odbyć 24 września.


23 lipca Louis Ducruet ogłosił, że odchodzi ze stanowiska doradcy wiceprezesa AS Monaco. W swoim oświadczeniu podziękował wszystkim współpracownikom i kibicom,  i ogłosił, że nadszedł czas na nową przygodę. Kiedyś w wywiadzie, zarówno on jak i Marie powiedzieli, że nie wykluczają wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i pracy przez jakiś czas właśnie tam. Jestem pewna, że para będzie nas na bieżąco informować o swoich decyzjach. 

2 komentarze:

  1. The twins are adorable as always! It is good to show them in swim shirts to protect their skin! Gabriella plays for the camera. She certainly isn't camera shy. Jacques is like, "whatever!" Another picture.

    OdpowiedzUsuń
  2. W ostatnim wywiadzie Louis wspominał coś o sportach elektrycznych. Może w tym kierunku chce pójść.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.