sobota, 16 listopada 2019

Beatrice i Pierre na pokazie+Charlene i Albert na wernisażu

Wczoraj wieczorem miały miejsca dwa wydarzenia z udziałem członków rodziny książęcej.
W Mediolanie odbył się pokaz nowej jesienno-zimowej kolekcji Armaniego. Nie mogło tam zabraknąć Beatrice i Pierre'ea. Wśród zaproszonych gości znalazły się też siostry Beatrice- Matilde i Isabella, a także bratowa- Marta Ferri.


Beatrice zapytana o kolekcję odpowiedziała: "Jest piękna. Znalazłam tam przynajmniej dziesięć rzeczy, które mogłabym natychmiast założyć!"

https://www.newmyroyals.com/

Pierre, Beatrice i Giorgio Armani
https://www.newmyroyals.com/

Beatrice z siostrą
https://www.newmyroyals.com/
***
Również wczorajszego wieczoru, tym razem w Monako, odbył się wernisaż prac Boy George'ea- brytyjskiego piosenkarza i DJ. Niespodziewanie, pojawili się na nim Charlene i Albert. 


Wernisaż znajduje się w Galerii G&M Design. Prace można będzie oglądać aż do 1 lutego 2020. Niestety nie mogę dodać tutaj filmików z przyjazdu Alberta i Charlene, ale odsyłam Was do Instagrama HELLO MONACO- tam w InstaStory znajdziecie kilka fragmentów imprezy. 


3 komentarze:

 1. Charlene ubrała się bardzo ciekawie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeezu, co się stało z twarzą księżnej Charlene na dwóch ostatnich zdjęciach!? :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na przedostatnim się dziwi i na policzek spada kosmyk wlosòw, więc w pierwszej chwili to wygląda dziwnie , a na ostatnim się uśmiecha, ale to są screeny z filmiku, więc nie do końca wyraźne. Zapewniam, że na filmie wszystko było w najlepszym porządku:)

   Usuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.