czwartek, 20 czerwca 2019

Festiwal Telewizyjny 2019+pokaz pierwszej kolekcji Pauline

18 czerwca para książęca pojawiła się na uroczystym zamknięciu 59. Festiwalu Telewizyjnego w Monako.

www.newmyroyals.com


To trwające cztery dni wydarzenie skupia w Monako jednych z najbardziej znanych i cenionych przedstawicieli telewizji. Sięga tradycją 1961 roku i zostało ustanowione przez księcia Rainiera. Odbywa się w Grimaldi Forum w Monte Carlo. W tym roku, na ceremonii zamknięcia pojawiła się księżna Charlene i książę Albert. W 2018 była to sama księżna. W tym roku festiwal odwiedziło więcej członków rodziny książęcej, bo chociażby zadebiutowali tam Jacques i Gabriella, o czym pisałam ostatnio.

www.newmyroyals.com
Para książęca wręczyła laureatom Złote Nimfy. Najwyższe wyróżnienie, tzw. Kryształową Nimfę przyznano w tym roku Michaelowi Douglas'owi za jego bogatą filmografię i popularność jaką zyskał w trakcie swojej całej kariery.

www.newmyroyals.com

www.newmyroyals.com

www.newmyroyals.com

www.newmyroyals.com

www.newmyroyals.com

www.newmyroyals.com
Księżna miała na sobie sukienkę marki Louis Vuitton, buty- Dior oraz kolczyki marki Graff.*
18 czerwca, w ramach paryskiego Fashion Week odbył się premierowy pokaz nowej marki Pauline Ducruet- ALTER. W pierwszym rzędzie zasiedli księżniczka Stephanie, Camille Gottlieb, Louis Ducruet z psem Pancake'em i Charlotte Casiraghi. Obecny był też tata Pauline, były mąż Stephanie- Daniel. Cała rodzina była z niej bardzo dumna, co zresztą widać po zdjęciach ;)


2 komentarze:

  1. Charlene wygląda przepięknie -skromnie, klasycznie i oszołamiająco.
    Z przyjemnością patrzy się na takie rodzinne wsparcie, ale mój Boże, cóż Paulina założyła na siebie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe wsparcie otrzymała Pauline, szkoda, że nie było więcej członków rodziny, przede wszystkim Marie.
    Camille chyba przytyła znowu.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.