wtorek, 12 lutego 2019

Kilka słów o rodzinie Beatrice Borromeo

Historia rodu Borromeo sięga aż 1300 roku. Najbardziej znanymi przedstawicielami byli kardynałowie i arcybiskupi Mediolanu.Obecnie żyjący przedstawiciele rodu Borromeo to między innymi Beatrice, żona Pierre'ea Casiraghi. Urodziła się 18 sierpnia 1985 roku w Innichen, we Włoszech. Więcej na jej temat możecie przeczytać w biografii TUTAJ


Beatrice jest córką Carla Ferdinanda Borromeo, hrabiego Arony, urodzonego w 1935 roku.


Jej matką jest Donna Paola Marzotto, urodzona w 1955 roku.


Jej matką, a babcią Beatrice jest Marta Marzotto, zmarła w lipcu 2016 roku. Była modelką, aktorką i stylistką.Co ciekawe, rodzice Beatrice nigdy nie byli ani nie są małżeństwem. Beatrice jest najmłodszym dzieckiem Paoli i Carla Ferdinanda. Ma trzy przyrodnie siostry z małżeństwa jej ojca z niemiecką modelką i brata.

Isabella Borromeo Arese Taverna

Urodziła się 3 lutego 1975. Jest żoną Ugo Maria Brachetti Peretti (8 lipca 1965). Mają troje dzieci: Angere (2005), Ludovico (2008) i Federico (2012).
AngeraLavinia Ida Borromeo Arese Taverna

Urodzona 10 marca 1977. Wzięła ślub z włoskim przemysłowcem- John'em Elkann. Również mają troje dzieci, dwóch synów: Leone Mose ( 2006), Oceano Noah (2007) i córeczkę Vita Talita (2012).Matilde Borromeo Arese Taverna

Urodziła się w 1983 roku. Jest żoną księcia Antoniusa von Fürstenberg. Mają synka Alexandra Marie Carla Egona. Często możemy ją zobaczyć startującą w Longines Global Champions Tour w Monako, gdzie zawsze kibicuje jej Beatrice.
Jedyny brat Beatrice- Carlo Ludovico Borromeo urodził się w 1981 roku. W 2012 ożenił się z włoską stylistką Martą Feretti.


*
Tata Beatrice z córkami

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy post nie sądziłam że rodzina Beatrice ma tak dlugą historię

    OdpowiedzUsuń
  2. Może Beatrice pójdzie w ślady sióstr i jeszcze się zdecyduje na trzecie dziecko.
    A żona Carlo to nie Marta ? Oni mają dwójkę dzieci, syna i córkę.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.