poniedziałek, 7 stycznia 2019

Powrót do szkoły+więcej

Dzisiaj rano księżna Charlene podzieliła się na Instagramie zdjęciem księcia Jacques'a i księżniczki Gabrielli z pierwszego dnia w szkole po zakończeniu świąt. Bliźniaki uczęszczają do La Petite Ecole w Monako. Książę Jacques był chyba ostatnio u fryzjera ;)

Instagram

W ostatnim czasie wiele mówi się o związku Charlotte Casiraghi i Dimitri'ego Rassam. Pod koniec 2018 roku na Instagramie można było znależć informację, że para rozstała się. Plotki zostały zdementowane przez przyjaciółkę Charlotte. Jakiś czas później gazety rozpisywały się, że para ostatecznie zerwała zaręczyny i odwołała ślub, który miał odbyć się w tym roku. Nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale nie wydaje mi się, żebyśmy mogli na to szybko liczyć. Jeszcze niedawno wstawiałam na bloga nowe zdjęcia pary. Balthazar ma zaledwie dwa miesiące, przyszedł na świat 23 października 2018. Poniżej, nowe zdjęcie ze spaceru. Poza tym, na palcu Charlotte dalej znajduje się zaręczynowy pierścionek. Pozostaje nam tylko czekać na jakieś wspólne zdjęcia.


Nowy rok nie zaczął się też dobrze dla Beatrice Borromeo. Jej dziadek, Umberto Marzotto zmarł po kilku latach walki z chorobą zwyrodnieniową. Miał 92 lata. W czwartek, 3 stycznia w miejscowości Valdagno, we Włoszech, odbył się pogrzeb, na którym pojawiła się Beatrice i Pierre. Umberto był ojcem mamy Beatrice. Około 2.5 roku temu odeszła jego żona- Marta Marzotto, która była również świadkową na ślubie wnuczki.

4 komentarze:

 1. Małe słodziaki :)
  Myślę, że z tym rozstaniem to tylko plotki ;) Może faktycznie maja jakiś.. Hmm... Powiedzmy "kryzys", ale takie rzeczy są w każdym związki. Nie wydaje mi się, aby doszło do rozstania. Życzę im jak najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję,że Charlotte nie rozstała się znowu z ojcem swego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że to tylko plotki i Charlotte ułoży sobie życie. Nie ma dziewczyna szczęścia w miłości. Ciekawe co jest tego przyczyną?

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny wiek w przypadku tego Umberto, ale i ogromna strata dla Beatrice.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.