czwartek, 15 listopada 2018

Garść informacji o Camille Gottlieb

Camille Rose Gottlieb przyszła na świat 15 lipca 1998 roku w Szpitalu im. Księżnej Grace w Monako. Jest córką księżniczki Stephanie i Jean'a-Raymonda Gottlieb.
Dorastała u boku przyrodniego rodzeństwa- Pauline i Louisa. Jej rodzice nie byli małżeństwem, dlatego też Camille nie jest na liście sukcesji do tronu. Oprócz dzieci Stephanie, Gottlieb ma dwóch braci (synów swojego ojca).
Camille pasjonuje się fotografią i teatrem. Studiuje komunikację na Uniwersytecie w Nicei. Mówi płynnie po angielsku, francusku i włosku, a aktualnie uczy się rosyjskiego. 


Nie pełni książęcych obowiązków. Jednak co roku pojawia się na Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym w Monako. Oprócz tego uczestniczy w spotkaniach i galach Fight AIDS Monaco, którego patronką jest jej matka, księżniczka Stephanie. Co więcej, Camille założyła organizację ‘Be safe’, która ma na celu zwiększanie świadomości ludzi odnośnie niebezpieczeństw związanych z piciem alkoholu i prowadzeniem pojazdów, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

2 komentarze:

 1. Wow nie wiedziałam o fundacji. Głupio mi zadać to pytanie ale cóż zadam je Co z jakimiś związkami Camili?
  P.s bardzo fajnie prowadzony blog i dziękuję ci za to bo bardzo brakowało mi osobiście bloga o Monakijskiej Rodzinie Książęcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Na ten moment Camille jest singielką, jakiś czas temu rozstała się ze swoim chłopakiem

   Usuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.