czwartek, 14 czerwca 2018

"Księżniczki w czasie ciąży"- księżna Charlene

Dokładnie 30 maja 2014 roku Pałac Książęcy ogłosił, że Księżna Charlene i Książę Albert spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Poród spodziewany był na koniec roku. Być może niektórzy z nas się tego spodziewali, ponieważ w Carlat, we Francji Charlene czuła się bardzo słabo i prawie zemdlała. Kolejnego dnia zrezygnowała ze swoich obowiązków. Książę Albert nie odstępował jej wtedy na krok.

flavorsfromindia.com


Później tata księżnej potwierdził, że małżeństwo spodziewa się bliźniąt! Sama Charlene podobno potwierdziła tą informację w wywiadzie. Kilka dni później Pałac wydał oficjalne oświadczenie, w którym czytaliśmy, że to prawda i pod koniec roku księżna urodzi dwoje dzieci. W dzisiejszym poście przedstawię Wam stylizacje księżnej od czasu ogłoszenia ciąży.

Pinterest

14 czerwca członkowie rodziny książęcej uczestniczyli w ponownym otwarciu ogrodu różanego księżnej Grace. Na tę okazję Charlene założyła błękitną sukienkę i beżowe baletki, prawdopodobnie od Armaniego.

Pinterest

Pod koniec czerwca rodzina książęca, z wyjątkiem księżniczki Stephanie, uczestniczyła w otwarciu nowego Yacht Clubu w Monako. Charlene miała na sobie sukienkę od Dior, beżowe szpilki od Jimmy'ego Choo oraz kopertówkę od Dior. 

hiamag.com

Pinterest

28 lipca księżna została odznaczona włoskim orderem. Odznaczenie otrzymała z rąk Ambasadora Włoch w Monako. 

Palais Princier de Monaco

Z kolei następnego dnia Albert i Char odwiedzili irlandzką ambasadę we Francji.

Palais Princier de Monaco

1 sierpnia mieliśmy okazję podziwiać księżną podczas Balu Czerwonego Krzyża. 

dailymail.co.uk


1 września, jak co roku, Albert i Charlene pojawili się na pikniku w Parku Księżnej Antoniny.

princessesblog76.blogspot.com

Pinterest

10 września para książęca zorganizowała koncert charytatywny na dziedzińcu pałacu książęcego w Monako.

Palais Princier de Monaco

A 14 września pojawili się na Międzynarodowym Turnieju Golfowym we Francji.

forum.materinstvo.ru

22 września para książęca przybyła na trzydniową wizytę do Nowego Yorku. Pierwszego dnia księżna pojawiła się na Clinton Global Citizen Awards.

elle

Kolejnego dnia uczestniczyli w Seminarium otwierającym Konferencję Clinton Foundation, Charlene uczestniczyła w przyjęciu, a wieczorem, już wspólnie z Albertem spotkali się z Parą Prezydencką. 

hola.com

purepeople

Palais Princier de Monaco

7 października wspólnie uczestniczyli w Przyjęciu Charytatywnym Fundacji Księżnej Grace.

Palais Princier de Monaco

Dzień później miała miejsce uroczysta gala Fundacji Księżnej Grace. Nie mogło na niej zabraknąć Alberta i Charlene. Biała suknia księżnej pochodzi od Christiana Dior. 

Palais Princier de Monaco

11 października odwiedzili Centrum Dziecięce Barbary Sinatry w Rancho Mirage w Kalifornii. Tym razem Charlene postawiła na sukienkę od swojej ulubionej marki Akris.

Pinterest

12 października wzięli udział w przyjęciu Fundacji księcia Alberta w Palm Springs. Księżna miała na sobie sukienkę od Lanvin. 

newmyroyals.com

19 listopada przypada Święto Narodowe w Monako. Księżna nie pojawiła się na mszy i wręczeniu medali, ale za to była obecna na balkonie, skąd pozdrawiała zgromadzonych.

Palais Princier de Monaco

Palais Princier de Monaco

Było to ostatnie wyjście księżnej przed porodem. 10 grudnia o 17.04 (księżniczka) i o 17.06 (książę) na świat przyszły dzieci pary: Gabriella Therese Marie oraz Jacques Honore Rainier. 

Palais Princier de Monaco

2 komentarze:

  1. Charlene wyglądała naprawdę ładnie podczas ciąży,choć jej stylizacje w zasadzie nie były ciążowe.

    OdpowiedzUsuń
  2. Stylizacja z 8 października najbardziej zapadła mi w pamięć :)

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.