czwartek, 14 czerwca 2018

"Księżniczki w czasie ciąży"- księżna Charlene

Dokładnie 30 maja 2014 roku Pałac Książęcy ogłosił, że Księżna Charlene i Książę Albert spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Poród spodziewany był na koniec roku. Być może niektórzy z nas się tego spodziewali, ponieważ w Carlat, we Francji Charlene czuła się bardzo słabo i prawie zemdlała. Kolejnego dnia zrezygnowała ze swoich obowiązków. Książę Albert nie odstępował jej wtedy na krok.Później tata księżnej potwierdził, że małżeństwo spodziewa się bliźniąt! Sama Charlene podobno potwierdziła tą informację w wywiadzie. Kilka dni później Pałac wydał oficjalne oświadczenie, w którym czytaliśmy, że to prawda i pod koniec roku księżna urodzi dwoje dzieci. W dzisiejszym poście przedstawię Wam stylizacje księżnej od czasu ogłoszenia ciąży.


14 czerwca członkowie rodziny książęcej uczestniczyli w ponownym otwarciu ogrodu różanego księżnej Grace. Na tę okazję Charlene założyła błękitną sukienkę i beżowe baletki, prawdopodobnie od Armaniego.


Pod koniec czerwca rodzina książęca, z wyjątkiem księżniczki Stephanie, uczestniczyła w otwarciu nowego Yacht Clubu w Monako. Charlene miała na sobie sukienkę od Dior, beżowe szpilki od Jimmy'ego Choo oraz kopertówkę od Dior. 28 lipca księżna została odznaczona włoskim orderem. Odznaczenie otrzymała z rąk Ambasadora Włoch w Monako. 


Z kolei następnego dnia Albert i Char odwiedzili irlandzką ambasadę we Francji.


1 sierpnia mieliśmy okazję podziwiać księżną podczas Balu Czerwonego Krzyża. 1 września, jak co roku, Albert i Charlene pojawili się na pikniku w Parku Księżnej Antoniny.10 września para książęca zorganizowała koncert charytatywny na dziedzińcu pałacu książęcego w Monako.


A 14 września pojawili się na Międzynarodowym Turnieju Golfowym we Francji.


22 września para książęca przybyła na trzydniową wizytę do Nowego Yorku. Pierwszego dnia księżna pojawiła się na Clinton Global Citizen Awards.


Kolejnego dnia uczestniczyli w Seminarium otwierającym Konferencję Clinton Foundation, Charlene uczestniczyła w przyjęciu, a wieczorem, już wspólnie z Albertem spotkali się z Parą Prezydencką. 
7 października wspólnie uczestniczyli w Przyjęciu Charytatywnym Fundacji Księżnej Grace.


Dzień później miała miejsce uroczysta gala Fundacji Księżnej Grace. Nie mogło na niej zabraknąć Alberta i Charlene. Biała suknia księżnej pochodzi od Christiana Dior. 


11 października odwiedzili Centrum Dziecięce Barbary Sinatry w Rancho Mirage w Kalifornii. Tym razem Charlene postawiła na sukienkę od swojej ulubionej marki Akris.


12 października wzięli udział w przyjęciu Fundacji księcia Alberta w Palm Springs. Księżna miała na sobie sukienkę od Lanvin. 


19 listopada przypada Święto Narodowe w Monako. Księżna nie pojawiła się na mszy i wręczeniu medali, ale za to była obecna na balkonie, skąd pozdrawiała zgromadzonych.Było to ostatnie wyjście księżnej przed porodem. 10 grudnia o 17.04 (księżniczka) i o 17.06 (książę) na świat przyszły dzieci pary: Gabriella Therese Marie oraz Jacques Honore Rainier. 


2 komentarze:

  1. Charlene wyglądała naprawdę ładnie podczas ciąży,choć jej stylizacje w zasadzie nie były ciążowe.

    OdpowiedzUsuń
  2. Stylizacja z 8 października najbardziej zapadła mi w pamięć :)

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które w nim zawarłeś. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celach statystycznych.